SMC30J12CA
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMC30J12CA
  • 1
Packaging : Reel
Polarity : Bidirectional
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Series : SMC30J
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W Transil 12V 0.2uA 15kV 8kV BI